Продавец stepler.in.ua - Туризм | Спорт | Активный Отдых | развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
229 отзывов
Бесплатная доставка палаток TrampВыбрать палатку
Интернет-магазин Stepler
+380634295782
+380987267976
+380661697508
Корзина

Відео розпакування товарів від Stepler

Запускаємо Марафон відео оглядів від наших покупців Купуючи товари у компанії Stepler, ми хочемо що б ви поділилися своїми враженнями. Пропонуємо вам зняти відео розпакування посилки просто на телефон.

Запускаємо Марафон відео оглядів від наших покупців

Купуючи товари у компанії Stepler, ми хочемо що б ви поділилися своїми враженнями. Пропонуємо вам зняти відео розпакування посилки просто на телефон.

Надішліть нам відео на 

і ми гарантовано повернемо вам вартість доставки товару

Дякуємо за участь і бажаємо успіхів.

Відправляючи нам свій відео огляд, ви даєте згоду на поширення цього ролика на сайті stepler і в мережі інтернет.

 Ви можете звязатись з нами любим зручним для вас способом)  

Другие новости
  • Система знижок для постійних покупців.
    Система знижок діє для постійних покупців, після оплати і доставки замовлення на вказаний поріг (суму). Досягнута знижка починає діяти відразу ж з вашим наступним замовленням. Оплати замовлень підсумовуються, сума на вашому персональному рахунку накопичується на Вашу електронну адресу електронної пошти (обліковий запис). На акційні товари і першу покупку в нашому магазині накопичувальна знижка не поширюється, але бере участь в сумі покупок.
  • Система скидок для постоянных покупателей.
    Система скидок действует для постоянных покупателей, после оплаты и доставки заказа на указанный порог (сумму). Достигнута скидка начинает действовать сразу же с вашим заказом. Оплаты заказов суммируются, сумма на вашем персональном счете накапливается на ваш адрес электронной почты (учетную запись). На акционные товары и первую покупку в нашем магазине накопительная скидка не распространяется, но участвует в сумме покупок.