





1 925 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novator |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Вид | Крісла |
| Виробник | Vario |
| Висота сидіння максимальна | 36 см |
| Висота сидіння мінімальна | 28 см |
| Висота спинки | 50 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Глибина | 48 см |
| Колір | зелений |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 600 D |
| Регульовані опори | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Нет |
| Розміри | 72 х 48 х 15 см |
| Ширина | 46 см |