









3 958 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novator |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 6,7 кг |
| Вид | Крісла |
| Виробник | Novator |
| Висота сидіння максимальна | 50 см |
| Висота сидіння мінімальна | 35 см |
| Висота спинки | 62 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Глибина | 45 см |
| Колір | Гірчично-зелений |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 1200D |
| Регульовані опори | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Розміри | 75 х 59 х 20 см |
| Ширина | 50 см |