









2 100 ₴
Штурмовий рюкзак Магнум Фокс випущений під знаменитим брендом, зарекомендували собі як один з найкращих виробників спорядження у світі. Ця модель не виняток - вона відрізняється надійністю і прослужить Вам не один рік. Рюкзак виконаний з високоякісного нейлону з показником щільності 600D. Це дає Magnum Fox такі необхідні властивості, як міцність та можливість зберігати форму, а отже, він не буде протиратися чи розриватися при повному завантаженні.
Шви також зроблені на совість, а у стратегічних місцях прошито кілька рядків. Крім того, гладкі волокна тканини не пропускають забруднення, а щоб їх очистити, досить протерти рюкзак вологою ганчіркою. Матеріал не схильний до вигорання, що особливо помітно у чорному кольорі, тому довго зберігає товарний вигляд. Магнум Фокс на 25 л середнього розміру має систему MOLLE з кріпленнями з міцної стрічки.
Надійна фурнітура
Застібки і регулятори виконані з високоякісного пластику, що не сколюється і не дряпається, липучка не розтріпається і не втратить своїх властивостей, кільця не поржавіють, а широка молния не розійдеться.
Конструкція рюкзака Magnum Fox 25l Black
Цей військовий рюкзак має 2 основні відділення, які відкриваються майже повністю, що дозволяє розмістити там габаритні предмети. Усередині тканинна підкладка, карман на блискавці та сітка для гідратора, трубки якого можна вивести зовні через спеціальний клапан угорі. Середній відсік має вологовідштовхувальне ПУ-покриття та органайзер. На фронтальній поверхні знаходяться 2 нашивних об'єднання ємних карманів. У нижньому є місце під канцелярію та кулю поліуретану проти вологи, а у верхній можна скласти дрібні предмети. На спинці м'яка оббивка зі сітчастими вставками та плоский карман на блискавці. Лямки рюкзака мають анатомічну форму і 2 ремні з фастексами (на грудях і на поясі). При необхідності швидкого скидання рюкзака вони можуть автономно від'єднуватися. Основна ручка м'яка і виконана з міцного нейлону.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magnum |
| Страна производитель | Польша |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Особенности | Грудная стяжка, Боковая стяжка, Совместимость с гидратором, Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle, Лямки анатомической формы, Отдел для безопасной транспортировки ноутбука |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Черный |
| Назначение рюкзака | Охота/Рыбалка |
| Пол | Мужской |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 см |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Tramp |
| Состояние | Новое |
| Тип товару | Рюкзаки |