

1 704 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitan |
| Материал каркаса | дерево |
| Цвет | Графит |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4.9 |
| Дополнительная информация | Розмір сидіння: 300/300/40 мм |
| Допустиме навантаження, кг | 120 |
| Каркас | Металевий профіль: 15/15 мм |
| Материал изготовления | Натуральне дерево, товщина 40 мм |
| Об'єм, м3 | 0.055 |
| Розміри | Габарити упаковки (Д/Ш/В): 320/320/540 мм |