




3 439 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitan |
| Материал каркаса | дерево |
| Цвет | Графит |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 10 |
| Дополнительная информация | Розмір сидіння: 360/260/20 мм |
| Допустиме навантаження, кг | 100 |
| Каркас | Металевий профіль: 20/20 мм |
| Материал изготовления | Натуральне дерево, товщина 20 мм |
| Об'єм, м3 | 0.217 |
| Розміри | Габарити упаковки (Д/Ш/В): 520/410/1020 мм |